Z nuly boháčom

Návod krok za krokom, ako zbohatnúť z ničoho

Krok 1 - Zaregistrujte sa na Coinpot

Ak chcete zbohatnúť, najprv potrebujete Bitcoinovú peňaženku. Využijeme bezplatnú službu Coinpot.

Kliknutím sem otvoríte webstránku Coinpot. Na nej uvidíte tlačidlo "Register" (náhľad). Kliknite naň a objaví sa registračný formulár.

Vyplňte všetky polia a kliknite na tlačidlo "Register" (náhľad).

Po registrácii dostanete správu na váš e-mail. Kliknite na odkaz v ňom (náhľad). Tým sa úspešne dokončí proces registrácie.

Vráťte sa na domovskú stránku Coinpot a kliknite na tlačidlo "Sign in" (náhľad).

Vyplňte požadované polia a kliknite na tlačidlo "Sign in" (náhľad).

Pravdepodobne dostanete ďalší e-mail s odkazom, na ktorý treba kliknúť, aby ste zabezpečili svoj účet (náhľad).

Potom sa otvorí prehľad vášho účtu (náhľad).

Práve ste urobili prvý dôležitý krok. Okrem Bitcoinovej peňaženky máte aj niekoľko ďalších, ktoré urýchlia váš pokrok smerom k bohatstvu.

Krok 2 - Začnite zadarmo získavať Bitcoiny

Teraz môžeme začať zarábať Bitcoiny, ktoré nám niekto dá úplne zadarmo.

Kliknutím sem otvoríte webstránku Moon Bitcoin. Odporúčame používať väčšiu obrazovku, napríklad tablet, pretože na stránke je viacero reklamných banerov.

V strede webstránky je pole, do ktorého zadáte rovnakú e-mailovú adresu, ktorú ste použili na registráciu do Coinpot. Potom kliknite na tlačidlo "sign in" (náhľad).

Potom uvidíte okno, kde potvrdíte, že nie ste robot a potom kliknite na tlačidlo "submit" (náhľad). Na tento účel môžete alternatívne použiť službu SolveMedia (náhľad).

Blahoželáme! Odteraz ste začali získavať zadarmo Bitcoiny!

Teraz môžeme urobiť prvý prevod Bitcoinov do vašej peňaženky. Kliknite na tlačidlo "claim now" (náhľad). Uvidíte známe okno, kde musíte potvrdiť, že nie ste robot (náhľad).

Výborne! Vaše prvé Bitcoiny boli pripísané na váš Coinpot účet. Tieto výbery môžete robiť každých 5 minút, takže je len na vás, ako rýchlo dokážete nazhromaždiť sumu potrebnú pre ďalšiu, oveľa výnosnejšiu investíciu.

Krok 3 - Získavajte viac kryptomien zadarmo

Hoci Bitcoiny už získavame, je to pomerne pomalé. Poďme to zrýchliť s ďalšími kryptomenami.

Kliknutím sem otvoríte webstránku Moon Litecoin. Postupujte rovnako ako pri Moon Bitcoin, takže zadajte tú istú e-mailovú adresu, ktorú ste použili na registráciu do Coinpot. Potom kliknite na tlačidlo "sign in" (náhľad). Potvrďte, že nie ste robot (náhľad). Vyberte Litecoiny do peňaženky Coinpot (náhľad). Nakoniec znova potvrďte, že nie ste robot (náhľad).

Odteraz ste začali získavať zdarma aj Litecoiny! Pamätajte, že nové Litecoiny môžete vyberať každých 5 minút.

Ale to nie je všetko. Kliknutím sem otvoríte webstránku Moon Dogecoin. Pokračujte opäť presne tak, ako to robíte s Moon Litecoin - prihláste sa a získavajte zadarmo Dogecoiny.

A je toho viac. Kliknutím sem otvoríte webstránku Moon Cash. Pokračujte opäť presne tak, ako to robíte s Moon Litecoin.

Nakoniec, kliknite sem a otvorte webstránku Moon Dash. Postup je úplne rovnaký.

Teraz môžete získavať 5 rôznych kryptomien. Pamätajte si, že každú z nich môžete vyberať každých 5 minút.

Chcete viac Bitcoinov? Kliknite sem pre otvorenie webstránky Bit Fun. Táto stránka spolupracuje s Coinpot, avšak vyžaduje samostatnú registráciu. Kliknite na tlačidlo "Register" (náhľad). Vyplňte všetky polia a kliknite na tlačidlo "Register" (náhľad). Po registrácii vám príde e-mail s odkazom na ktorý treba kliknúť. Vráťte sa na domovskú stránku Bit Fun a kliknite na tlačidlo "Sign in". Bitcoiny si môžete vyberať každé 3 minúty na bitfun.co/games (náhľad).

Snažte sa vyberať vaše kryptomeny kedykoľvek sa dá. Môže to ísť pomaly, ale veľké veci na vás stále iba čakajú!

Krok 4 - Registrácia na Virtualmining Farm

Získavame kryptomeny, ale stále to nie je bohatstvo. Musíme ich postupne znásobovať.

Kliknutím sem otvoríte registračný formulár Virtualmining Farm.

Vyplňte všetky polia a kliknite na tlačidlo "Register" (náhľad).

Po registrácii dostanete správu na Váš e-mail. Kliknite na odkaz, ktorý sa tam nachádza (náhľad). Týmto ste úspešne dokončíli proces registrácie.

Vráťte sa na domovskú stránku Virtualmining Farm a kliknite na odkaz "LOGIN" (náhľad).

Vyplňte požadované polia a kliknite na tlačidlo "Log in" (náhľad).

Otvorí sa prehľad vášho účtu. Ako štartovací bonus ste získali 100 GHS (náhľad). GHS je jednotka na získavanie Bitcoinov. Čím viac GHS máte, tým rýchlejšie sa budú automaticky získavať nové Bitcoiny.

Zostatok vášho Bitcoinového účtu je na pravej strane obrazovky (náhľad). Bitcoiny vám budú automaticky pripísované každú hodinu. Navyše vám každú hodinu budú pripisované daľšie Bitcoiny ako úrok zo zostatku na účte.

Výborne! Teraz máme všetko, čo sme potrebovali na let vašeho raketoplánu na planétu bohatstva ;-)

Krok 5 - Nakúpte si viac GHS

Skutočným štartom k bohatstvu je investovanie do GHS. Keďže GHS, ktoré vlastníte na Virtualmining Farm sú doživotné, budete Bitcoiny získavať navždy. Takže poďme si kúpiť viac GHS za naše zadarmo získané Bitcoiny.

Prihláste sa na svoj účet Virtualmining Farm. Uvidíte tlačidlo "BUY" (náhľad). Kliknite naň a otvorí sa stránka objednávky GHS. Kľudne kliknite na tlačidlo "BUY NOW" (náhľad).

Otvorí sa stránka zobrazujúca čiastku v Bitcoinoch (BTC), ako aj Bitcoinovú adresu, na ktorú má byť táto suma odoslaná (náhľad). Objednávka je nezáväzná. Ak sa nezaplatí do 35 dní, automaticky zanikne.

Úspešne sme vytvorili prvú objednávku na kúpu ďalších 100 GHS. Poďme sa pozrieť, či už máme dosť Bitcoinov, aby sme ju zaplatili.

Prihláste sa do svojho Coinpot účtu. Teraz si rôzne kryptomeny zmeníme na Bitcoiny. Kliknite na rozbaľovaciu ponuku pod DOGECOIN a vyberte "Convert dogecoin to..." (náhľad). Otvorí sa okno, kde z rozbaľovacej ponuky "Convert to" vyberte "Bitcoin Core" (náhľad). Potom kliknite na odkaz "Convert maximum amount" (náhľad). Nakoniec zadajte svoje heslo a kliknite na tlačidlo "Convert" (náhľad).

Urobte to isté s LITECOIN, DASH, BITCOIN CASH a tiež s COINPOT TOKENS, čo je extra Coinpot bonus. Akonáhle všetko skonvertujete na Bitcoiny, zistíte, či už môžete objednávku zaplatiť.

Ak už máte dosť na zaplatenie objednávky, vyberte v rozbaľovacej ponuky pod BITCOIN CORE možnosť "Withdraw bitcoin core". Otvorí sa okno s poľom "Withdrawal bitcoin core address" (náhľad). Skopírujte adresu z vašej objednávky na Virtualmining Farm do tohto poľa. Do poľa "Amount to withdraw" zadajte čiastku uvedenú v objednávke Virtualmining Farm (náhľad). Dovyplňujte formulár a kliknite na tlačidlo "Withdraw" (náhľad). Následne dostanete e-mail s odkazom na ktorý treba kliknúť.

Práve ste zaplatili vašu prvú objednávku. Celá transakcia môže trvať niekoľko hodín. Akonáhle bude dokončená, dostanete o tom potvrdzovací e-mail.

Vaše Bitcoiny teraz začali pracovať pre vás. Pokračujte však aj naďalej v bezplatnom získavaní kryptomien, aby ste ich mohli použiť na ďalšie zvýšenie GHS.

Krok 6 - Reinvestujte všetky Bitcoiny

Dostali sme sa k poslednému kroku, ktorý spôsobí raketový nárast vašeho bohatstva. Finta je v neustálom reinvestovaní Bitcoinov ktoré získavate na Virtualmining Farm do nákupu ďalších GHS. Viac GHS vám bude generovať viac Bitcoinov, za ktoré kúpite viac GHS a tie vám vygenerujú ešte viac Bitcoinov. Jednoduché, ale neuveriteľne účinné!

Už známym spôsobom si vytvoríme objednávku na nákup GHS. Prihláste sa na svoj účet Virtualmining Farm. Kliknite na tlačidlo "BUY" (náhľad). Otvorí sa stránka objednávky GHS. Pokiaľ máte na účte toľko Bitcoinov, ktoré by stačili na nákup viac než 100 GHS, môžete si kliknutím na posuvník zvoliť väčšie množstvo (náhľad). Napokon kliknite na tlačidlo "BUY NOW" (náhľad).

Odkaz na vytvorenú objednávku sa zobrazí v prehľade vášho účtu, takže sa k nej môžete kedykoľvek vrátiť (náhľad). Vráťte sa do prehľadu vášho účtu a kliknite na tento odkaz. V novom okne prehliadača sa vám otvorí objednávka, tentoraz aj s jej identifikačným číslom (náhľad).

Keďže tentoraz ideme zaplatiť objednávku priamo z webstránky Virtualmining Farm, budeme potrebovať toto číslo objednávky a samozrejme aj sumu na úhradu. V prehľade vášho účtu kliknite na odkaz "WITHDRAW FUNDS" (náhľad). Otvorí sa formulár na výber Bitcoinov. Ako prvé vyplníme sumu. V našom prípade je potrebné zaplatiť 0.003685 BTC. Kedže sa za výber Bitcoinov účtuje poplatok 0.0004 BTC, je potrebné tento poplatok pripočítať k vyberanej sume! Takže naša suma bude 0.003685 + 0.0004 = 0.004085 BTC (náhľad). Ďalej skopírujte číslo objednávky a vložte ho do poľa "Transfer to address". Následne zmeňte v rolovacom menu "Bitcoin Address" na "Invoice ID"! Všetky údaje si dôkladne skontrolujte a kliknite na tlačidlo "CONFIRM". Upozornenie, že ste zadali neplatnú BTC adresu odignorujte.

Následne dostanete správu na Váš e-mail. Kliknite na prvý odkaz, ktorý sa tam nachádza (náhľad). Tým potvrdíte výber Bitcoinov. Transakcia obvykle trvá iba niekoľko minúť.

Výborne! Práve ste začali raketovo zhodnocovať vaše Bitcoiny. Reinvestujte takto všetky získané Bitcoiny aspoň niekoľko mesiacov, a to tak často, ako sa len dá. Sami časom uvídíte akým geometrickým radom bude stúpať vaše bohatstvo.

Výmena Bitcoinov na národnú menu

Určite chcete vedieť, ako takto získané Bitcoiny vymeniť na reálne peniaze (národnú menu). Nie je to vôbec zložité. Použite niektorú z Bitcoinových zmenární, ktorých je viac než dosť.

Odporúčame použiť zmenáreň Anycoin Direct. Pri menších sumách totiž nemusíte zadávať vaše osobné údaje. Výmena Bitcoinov na národnú menu tak prebehne anonymne. Prípadne môžete použiť Payeer.

Hotovo! Je len na vás, či veríte v budúci nárast hodnoty Bitcoinu a budete ho držať ako poklad. Alebo máte radšej vrabca v hrsti a budete ho postupne predávať za národnú menu.


Odteraz si užívajte novo získaného bohatstva!


Chcete viac Bitcoinov?

Použite svoj počítač na ťažbu Bitcoinov. Jednoduchá PC aplikácia pre každého. Zarába vám Bitcoiny aj keď ste mimo svojho počítača.

Vyhrávajte Bitcoiny každú hodinu. Skúste každú hodinu svoje šťastie pri jednoduchej hre a vyhrajte Bitcoiny zadarmo. Pozrite si tipy na maximalizáciu ziskov.

Vyhrávajte Dogecoiny každú hodinu. Skúste každú hodinu svoje šťastie pri jednoduchej hre a vyhrajte Dogecoiny zadarmo.

Forex Trading. Vysoko výnosná investícia. Riskantná, avšak výnos je až do 75% za mesiac.

Arbitrage Profit. Ďalšia vysoko výnosná investícia. Riskantná, avšak výnos je až do 20% za mesiac.