Z nuly boháčom

Návod krok za krokom, ako zbohatnúť z ničoho

Krok 1 - Zaregistrujte sa na Coinpot

Ak chcete zbohatnúť, najprv potrebujete Bitcoinovú peňaženku. Využijeme bezplatnú službu Coinpot.

Kliknutím sem otvoríte webstránku Coinpot. Na nej uvidíte tlačidlo "Register" (náhľad). Kliknite naň a objaví sa registračný formulár.

Vyplňte všetky polia a kliknite na tlačidlo "Register" (náhľad).

Po registrácii dostanete správu na váš e-mail. Kliknite na odkaz v ňom (náhľad). Tým sa úspešne dokončí proces registrácie.

Vráťte sa na domovskú stránku Coinpot a kliknite na tlačidlo "Sign in" (náhľad).

Vyplňte požadované polia a kliknite na tlačidlo "Sign in" (náhľad).

Pravdepodobne dostanete ďalší e-mail s odkazom, na ktorý treba kliknúť, aby ste zabezpečili svoj účet (náhľad).

Potom sa otvorí prehľad vášho účtu (náhľad).

Práve ste urobili prvý dôležitý krok. Okrem Bitcoinovej peňaženky máte aj niekoľko ďalších, ktoré urýchlia váš pokrok smerom k bohatstvu.

Krok 2 - Začnite zadarmo získavať Bitcoiny

Teraz môžeme začať zarábať Bitcoiny, ktoré nám niekto dá úplne zadarmo.

Kliknutím sem otvoríte webstránku Moon Bitcoin. Odporúčame používať väčšiu obrazovku, napríklad tablet, pretože na stránke je viacero reklamných banerov.

V strede webstránky je pole, do ktorého zadáte rovnakú e-mailovú adresu, ktorú ste použili na registráciu do Coinpot. Potom kliknite na tlačidlo "sign in" (náhľad).

Potom uvidíte okno, kde potvrdíte, že nie ste robot a potom kliknite na tlačidlo "submit" (náhľad). Na tento účel môžete alternatívne použiť službu SolveMedia (náhľad).

Blahoželáme! Odteraz ste začali získavať zadarmo Bitcoiny!

Teraz môžeme urobiť prvý prevod Bitcoinov do vašej peňaženky. Kliknite na tlačidlo "claim now" (náhľad). Uvidíte známe okno, kde musíte potvrdiť, že nie ste robot (náhľad).

Výborne! Vaše prvé Bitcoiny boli pripísané na váš Coinpot účet. Tieto výbery môžete robiť každých 5 minút, takže je len na vás, ako rýchlo dokážete nazhromaždiť sumu potrebnú pre ďalšiu, oveľa výnosnejšiu investíciu.

Krok 3 - Získavajte viac kryptomien zadarmo

Hoci Bitcoiny už získavame, je to pomerne pomalé. Poďme to zrýchliť s ďalšími kryptomenami.

Kliknutím sem otvoríte webstránku Moon Litecoin. Postupujte rovnako ako pri Moon Bitcoin, takže zadajte tú istú e-mailovú adresu, ktorú ste použili na registráciu do Coinpot. Potom kliknite na tlačidlo "sign in" (náhľad). Potvrďte, že nie ste robot (náhľad). Vyberte Litecoiny do peňaženky Coinpot (náhľad). Nakoniec znova potvrďte, že nie ste robot (náhľad).

Odteraz ste začali získavať zdarma aj Litecoiny! Pamätajte, že nové Litecoiny môžete vyberať každých 5 minút.

Ale to nie je všetko. Kliknutím sem otvoríte webstránku Moon Dogecoin. Pokračujte opäť presne tak, ako to robíte s Moon Litecoin - prihláste sa a získavajte zadarmo Dogecoiny.

A je toho viac. Kliknutím sem otvoríte webstránku Moon Cash. Pokračujte opäť presne tak, ako to robíte s Moon Litecoin.

Nakoniec, kliknite sem a otvorte webstránku Moon Dash. Postup je úplne rovnaký.

Teraz môžete získavať 5 rôznych kryptomien. Pamätajte si, že každú z nich môžete vyberať každých 5 minút.

Chcete viac Bitcoinov? Kliknite sem pre otvorenie webstránky Bit Fun. Táto stránka spolupracuje s Coinpot, avšak vyžaduje samostatnú registráciu. Kliknite na tlačidlo "Register" (náhľad). Vyplňte všetky polia a kliknite na tlačidlo "Register" (náhľad). Po registrácii vám príde e-mail s odkazom na ktorý treba kliknúť. Vráťte sa na domovskú stránku Bit Fun a kliknite na tlačidlo "Sign in". Bitcoiny si môžete vyberať každé 3 minúty na bitfun.co/games (náhľad).

Snažte sa vyberať vaše kryptomeny kedykoľvek sa dá. Môže to ísť pomaly, ale veľké veci na vás stále iba čakajú!

Výmena Bitcoinov na národnú menu

Určite chcete vedieť, ako takto získané Bitcoiny vymeniť na reálne peniaze (národnú menu). Nie je to vôbec zložité. Použite niektorú z Bitcoinových zmenární, ktorých je viac než dosť.

Odporúčame použiť zmenáreň Anycoin Direct. Pri menších sumách totiž nemusíte zadávať vaše osobné údaje. Výmena Bitcoinov na národnú menu tak prebehne anonymne. Prípadne môžete použiť Payeer.

Hotovo! Je len na vás, či veríte v budúci nárast hodnoty Bitcoinu a budete ho držať ako poklad. Alebo máte radšej vrabca v hrsti a budete ho postupne predávať za národnú menu.


Odteraz si užívajte novo získaného bohatstva!


Chcete viac Bitcoinov?

Použite svoj počítač na ťažbu Bitcoinov. Jednoduchá PC aplikácia pre každého. Zarába vám Bitcoiny aj keď ste mimo svojho počítača.

Vyhrávajte Bitcoiny každú hodinu. Skúste každú hodinu svoje šťastie pri jednoduchej hre a vyhrajte Bitcoiny zadarmo. Pozrite si tipy na maximalizáciu ziskov.